دستگاه لیزر تیتانیوم

امروزه همه به دنبال رفع موهای زائد به بهترین شکل ممکن هستند، روشهای زیادی وجود دارد که می تواند موهای زائد را از بین ببرد اما سوالی که مطرح می شود این می باشد که آیا همه روشها مطمئن هستند و می توانند برای همیشه موهای زائد را از بین ببرند پس بهتر است باهم بررسی کنیم.

یکی از انتخاب هایی که همیشه بوده است و از قدیم افراد با این روش موهای زائد خود را رفع می کردند استفاده از ژیلت می باشد که این روش به صورت بسیار سطحی موهای زائد را رفع می کند اما بلافاصله و با گذشت مدت کمی شما می توانید شاهد جوانه زدن موهای زائد باشید به غیر این موضوع بسیاری از افراد با استفاده از ژیلت پوستشان حساسیت نشان می دهد و دچار قرمزی و خارش می شود به همین دلیل کمی بعد مردم تصمیم گرفتند که از روش دیگری استفاده کنند که همه افراد بتوانند موهای زائد خود را از بین ببرند و میزان حساسیت پایین تری دارد این روش، استفاده از موم می باشد که به اصطلاح به آن اپیلاسیون می گویند با اپیلاسیون موهای زائد مدت زمان بیشتری طول می کشد تا آن ها جوانه بزنند و تا حدی از زبری پوست جلوگیری می کند اما خب این روش نیز دردسرهای خودش را نیز دارد

در بعضی از افراد باعث می شود که به مرور پوست شل و افتاده شود و باعث ایجاد دانه های قرمز رنگ روی پوست می شود.البته روش های دیگری نیز وجود دارد مثل استفاده از کرم های موبر و یا وکس که در آرایشگاه ها از وکس زیاد استفاده می شود و جز یکی از روشهای درآمدزایی می باشد.

دستگاه لیزر تیتانیوم

روشی بسیار ایمن و کاربردی

امروزه روشی بسیار ایمن و کاربردی وجود دارد به اسم لیزر موهای زائد که می تواند که در کوتاه ترین زمان ممکن سبب از بین رفتن دائمی موهای زائد شود. این روش با استفاده از دستگاه های مختلفی انجام می شود که یکی از بهترین دستگاه های لیزر موهای زائد تیتانیوم می باشد . این دستگاه جز جدیدترین دستگاه لیزر موهای زائد می باشد که بدون هیچگونه درد و ناراحتی سبب صاف و یکدست شدن پوست و حذف موهای زائد پس از گذشت چند جلسه می شود.

دستگاه لیزر تیتانیوم برند آلما مناسب برای لیزر تمامی قسمت های بدن می باشد شما با استفاده از این دستگاه حتی می توانید به راحتی موهای زائد صورت را از بین ببرید. این موضوع همیشه برای خانم ها اذیت کننده بوده است زیرا مجبور بوده اند مدت زیادی را در آرایشگاه ها وقت بگذارند اما حالا با مراجعه به کلینیک هایی زیبایی تنها در چند جلسه می توانند برای همیشه از شر موهای زائد پشت لب و صورت خلاص شوند.علاوه بر موهای صورت می توانید کل بدن را با استفاده از لیزر تیتانیوم از شر موهای مزاحم خلاص کنید. اما نکته ای که در رابطه با لیزر موهای زائد ممکن است افراد را نگران کند این می باشد که بعضی از افراد نسبت به لیزر ترس دارند و فکر می کنند که یک کار تهاجمی می باشد اما باید خیال شمارا راحت کنم که این روش بسیار ایمن و بدون هیچ عوارضی می باشد و هیچگونه دوره نقاهتی برای شما ندارد.

طول موج دستگاه لیزر تیتانیوم

دستگاه لیزر تیتانیوم دارای سه طول موج می باشد که این موضوع برتری این دستگاه را نسبت به بقیه دستگاه ها می رساند زیرا با داشتن سه طول موج الکس ، دایود و ایندیگ می تواند تمام رنگ های پوستی و هر رنگ مویی را شامل شود اگر مراجعه کننده شما دارای پوست روشن و موی بلوند می باشد طول موجود الکس بهترین گزینه می باشد و یا اگر مراجعه کننده سیاه پوست دارید ایندیگ با طول موج بالا می تواند با گذشت چهار تا شش جلسه برای همیشه موهای زائد را برطرف کند و برای پوست های ایرانی طول موج دایود مناسب است همانطور که به شما توضیح دادیم دستگاه لیزر تیتانیوم تمامی پوست هارا شامل می شود و بهترین نتیجه را برای هر شخصی با هر رنگ پوستی به جا می گذارد

 

آیا دستگاه لیزر موهای زائد تیتانیوم برند آلما بدون درد می باشد ؟

 

درد دستگاه لیزر نکته بسیار مهمی می باشد که به آن می پردازیم زیرا اکثر افراد صحبت های اشتباهی در رابطه با دستگاه های لیزر به گوششان خورده است و دچار ترس و نگرانی شده اند به همین دلیل همچنان روش های پر دردسر قدیمی را انتخاب می کنند.

دستگاه لیزر تیتانیوم برند آلما با جدیدترین تکنولوژی دارای یک سیستم خنک کننده داخلی به نام چیلر می باشد و باعث خنک شدن سر لیزر بار هندپیس تا دمای منفی 20 درجه می شود که این موضوع می تواند درد مراجعه کننده را به حداقل یا بهتر است بگوییم به صفر برساند و باعث خنک شدن و سرد شدن پوست می شود و همین دلیل است که دستگاه تیتانیوم را بین افراد محبوب می کند . به همین دلیل با قطعیت می توان گفت دستگاه لیزر موهای زائد تیتانیوم برند آلما بدون درد می باشد.

دستگاه لیزر تیتانیوم

 

پس از چند جلسه لیزر موهای زائد با دستگاه تیتانیوم نتیجه مشخص می شود ؟

پاسخ به این سوال بسیار جامع و کلی می باشد و نیازمند اطلاعات دقیق از مراجعه کننده است زیرا این موضوع به عواملی مثل رنگ پوست و مو نیز بستگی دارد. اما اگر بخواهیم به طور کلی به این سوال پاسخ بدهیم باید گفت که پس از گذشت 6 تا 8 جلسه لیزر با دستگاه تیتانیوم  موهای زائد به طور کامل برطرف می شوند و فقط نیاز به به شارژ سالی یکبار می باشد

البته شرایط دیگری هم در تعداد جلسات لیزر تاثیر گذار می باشد . کسانی که مشکلات هورمونی دارند دیر تر از اشخاص دیگر در لیزر نتیجه می گیرند و نیاز به گذراندن تعداد جلسات بیشتری دارند. نکته بعدی که در رفع موهای زائد تاثیر دارد استفاده از دستگاه مناسب می باشد اگر با استفاده از دستگاه لیزر موهای زائد تیتانیوم این کار را انجام دهید بسیار سریع و بدون هیچ دردی نتیجه را مشاهده می کنید زیرا این دستگاه بسیار پیشرفته و قدرتمند می باشد اما اگر از دستگاهی استفاده کنید که کیفیت ندارد و اورجینال نباشد شما هیچ نتیجه ای نمی گیرید و ممکن است عوارضی را هم روی پوست شما به جا بگذارد.

 

مراقبت های قبل از لیزر موهای زائد چیست ؟

قبل از انجام لیزر موهای زائد باید سطح پوست خود را با استفاده ژیلت شیو کنید تا مویی روی سطح پوست نباشد بهترین زمان اصلاح تقریبا یک روز قبل از انجام لیزر می باشد البته به این نکته توجه کنید که فقط باید با استفاده از ژیلت یا تیغ این کار را انجام دهید و از اپیلاسیون ، وکس و روشهایی از این قبیل استفاده نکنید.

بهتر است قبل از انجام لیزر این موضوع را در نظر بگیرید که بهترین اشخاص برای انجام لیزر موهای زائد کسانی هستند که موهای ضخیم و تیره دارند که بهترین نتیجه را از لیزر می گیرند افرادی که موهای بسیار روشن و کرکی دارند نتیجه کمتری از لیزر موهای زائد می گیرند.

قبل از انجام لیزر موهای زائد حتما به این نکته توجه کنید که یک ماه قبل نباید پوست خود را برنزه کرده باشید و یا سولاریوم رفته باشید پوست ناحیه درمان نباید سوختگی و التهاب داشته باشد باید صبر کنید تا پوست بهبود یابد و پس از آن از روش درمانی لیزر برای رفع موهای زائد استفاده کنید.

 

چه کسانی نباید رفع موهای زائد را با استفاده از لیزر انجام دهند ؟

همانطور که گفتیم لیزر موهای زائد بسیار ایمن و بی خطر می باشد و همه افراد با هر رنگ پوستی می توانند از این روش درمانی استفاده کنند و برای همیشه از شر موهای زائد خلاص شوند. اما بعضی از افراد کاندید مناسبی برای انجام لیزر نیستند زیرا لیزر روی این دسته از افراد تاثیر آنچنانی ندارد

خانم های باردار و شیرده جز کسانی هستند که نباید از لیزر موهای زائد استفاده کنند البته هنوز اثبات نشده است که این روش می تواند برای جنین خطرناک باشد یا نه اما همیشه کودک ما مهم تر است برای همین بهتر است از روشهای دیگری در این دوران استفاده کنید

همانطور که گفتیم لیزر موهای زائد با استفاده از دستگاه تیتانیوم بسیار ایمن می باشد. اما موارد منع نیز دارد و بعضی از افراد مناسب نیستند. برای انجام لیزر موهای زائد کسانی که دارای بیماری های پوستی هستند. نباید از روش لیزر استفاده کنند بیماری هایی از قبیل پسوریازیس، ویتلیگو ، کلوئید و …مجاز به استفاده از لیزر نیستند. اگر دارای قارچ ، تبخال ،جوش های چرکی هستید با لیزر ممکن است عفونت آن ها پخش شود. پس بهتر است این کار را انجام ندهند. اگر دارای بیماری های خاص مثل سرطان پوست ، دیابت ، تیروئید کم کار و نقص سیستم ایمنی بدن هستید بهتر است قبل از انجام لیزر حتما با پزشک خود مشورت کنید. از دیگر افرادی که نباید لیزر موهای زائد را انجام دهند افرادی هستند. که دارو های خاص مصرف می کنند داروهایی که موجب پر پشت شدن مو می شود. مثل محلول ماینوکسیدیل و یا کسانی که از راکوتان استفاده می کنند. و پوستشان حساس نباید از لیزر استفاده کنند.

نکته پایانی

و در آخر کسانی که در سطح وسیعی از بدن خود تتو یا خالکوبی دارند. نباید از لیزر موهای زائد استفاده کنند. زیرا لیزر توسط رنگدانه های فولیکول مو جذب می شود. و باعث از بین بردن مو می شود. اما اگر شما روی پوست خود خالکوبی با رنگ تیره دارید. اشعه های لیزر قبل از جذب شدن توسط فولیکول مو بر اثر رنگدانه های تاتو جذب می شوند. و در آن ناحیه از پوست دچار سوختگی شدید می شود. پس اگر دارای خالکوبی هستید بهتر است از این روش خودداری کنید.

دستگاه لیزر تیتانیوم

 

چرا باید دستگاه لیزر موهای زائد تیتانیوم را انتخاب کنیم ؟

دستگاه لیزر تیتانیوم دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشد. که این دستگاه را نسبت به بقیه متفاوت می کند. همانطور که گفتیم این دستگاه دارای سه طول موج می باشد با عمق نفوذ های مختلف که تمام طیف های پوستی را شامل می شود. و از لایه سطحی تا عمقی پوست نفوذ پیدا می کند. طول موج های دستگاه لیزر تیتانیوم 755 نانومتر ، 810 نانومتر و 1064 نانومتر می باشد.طول موج 755 نانومتر نفوذ سطحی را در پیش دارد که به الکس نیز معروف است. و برای موهایی با رنگ روشن و سطحی کاربرد دارد. طول موج 810 نانومتر نفوذ عمقی تر را نسبت به 755 دارد و به اسم دایود معروف می باشد. که با قدرت زیاد موهای تیره را از بین می برد. و در آخر طول موج 1064 که به اسم ایندیگ معروف است. عمیق ترین عمق نفوذ را در فولیکول مو دارد و برای مو و پوست تیره کاربرد بسیاری دارد. شما با خرید دستگاه لیزر موهای زائد تیتانیوم می توانید این سه طول موج را در یک دستگاه داشته باشید. و درآمد زایی بالایی را داشته باشید.

از دیگر مزیت های دستگاه لیزر تیتانیوم می توان به چیلر خنک کننده دستگاه اشاره کرد. که دمای سر هندپیس را تا منفی 20 درجه کاهش می دهد. که درد کلاینت را به صفر می رساند. از دیگر نکات مثبت آن می توان به قیمت دستگاه لیزر تیتانیوم پرداخت که قیمت بسیار مقرون به صرفه ای دارد. و نیاز شما را نسبت به دستگاه های گران قیمت کاملا بی نیاز می کند.

عوارض دستگاه لیزر تیتانیوم

این دستگاه کاملا بدون درد و عوارض می باشد. و تمامی تیپ های پوستی را شامل می شود. علاوه بر آن دارای سری هایی برای داخل بینی ، گوش و بین دو ابرو می باشد. همینطور می توان به این موضوع اشاره کرد که سیستم خنک کننده این دستگاه بسیار قوی و کاملا بدون صدا می باشد.

این دستگاه دارای تکنیک SHR می باشد. که اگر بخواهیم این تکنیک را توضیح دهیم به این صورت می باشد. که می توان گفت تقریبا بدون درد است و ایمن ترین روش لیرز موهای زائد می باشد. با هر رنگ پوستی که دارید با استفاده از گرمایش تدریجی منحصر به فرد به فولیکول مو آسیب می رساند. و می تواند برای همیشه از رشد مجدد مو جلوگیری کند. این موضوع در صورتی می باشد که از آسیب به پوست کاملا جلوگیری می کند. اس اچ آر با استفاده از یک روش منحصر به فرد روی ملانین و فولیکول مو تاثیر می گذارد. و تمامی افراد در هر فصلی از سال می توانند از دستگاه لیزر تیتانیوم استفاده کننده حتی اگر هوا بسیار گرم باشد. به همین دلیل می باشد دستگاه لیزر تیتانیوم بسیار محبوب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
مشاوره