راهنمای خرید دستگاه لیزر کیوسوئیچ

دستگاه لیزر کیوسوئیچ راه حلی کاربردی است. برای تمام افرادی که ممکن است در زمانی روی پوست خود تتو و یا خالکوبی زده اند. که الان بنا بر هر دلیلی از بودن آن روی بدن خود پشیمان شده اند. اما این موضوع دیگر جای نگرانی ندارد. زیرا روشهایی وجود دارد که می تواند برای همیشه تاتو را از روی پوست شما پاک کند. با استفاده از دستگاه لیزر کیوسوئیچ  برای همیشه از شر تاتو‌های قدیمی خود خلاص شوید. با کارشناسان تجهیزات پزشکی و زیبایی MED118 همراه باشید.

این دستگاه با استفاده از دو طول موج می تواند. تمامی رنگ‌های تاتو را پاک کند. و هر خالکوبی ای با اندازه کوچک یا بزرگ با این دستگاه استثنایی قابل پاک شدن می باشد. دستگاه لیزر کیوسوئیچ هیچگونه عوارضی ندارد. و بدون هیچگونه دردی باعث می شود پوست شما صاف شود. و دیگر تاتو از گذشته روی پوست باقی نمی ماند.

ما در اینجا هفت دلیل متعددی که افراد از خالکوبی خود ناراضی بوده اند. و تصمیم به پاک کردن آن گرفته اند را برای شما نوشتیم .مردم خالکوبی های خود را همانطور که باید دوست دارند. خالکوبی بیانگر علاقه یا باورهای یک فرد است. بنابراین، چرا مردم تاتو را پاک می کنند؟

با گذشت زمان، افراد ممکن است تصمیم بگیرند. که خالکوبی دیگر برای سبک زندگی آنها مناسب نیست. یا دیگر همان معنای قبلی را ندارد.گاهی اوقات افراد فکر می کردن شخصی به آنها علاقه دارد و این علاقه به طرف مقابل برای همیشه باقی می ماند. و با تاتو آن را ماندگار کرده اند. اما حالا دیگر هیچ حسی وجود ندارد. به همین دلیل به هر قیمتی که شده است خواستار پاک کردن تتو خود می باشند.

در بعضی از افراد خالکوبی حلقه‌های ازدواج در اطراف انگشتانشان به جای استفاده از حلقه رایج بود. اما وقتی رابطه به پایان می رسد. خالکوبی باید پاک شود. اما در بعضی دیگر ممکن است سلیقه تغییر کرده باشد. وقتی جوان بودید، فکر می کردید همیشه عاشق یک طرح خاص هستید. اما حالا که بالغ شده اید کمی خجالت آور هستند.

پاک کردن تاتو های قدیمی

در بسیاری از اوقات نیز حتی ممکن است . که شحص به خالکوبی خود علاقه داشته باشد. اما به دلیل شغلی که دارد مجبور است.  که آنرا برای همیشه از بین ببرد.  مدیران و مشتریان ممکن است به طور خودکار فرضیات اشتباهی در مورد شما برای خالکوبی‌های شما داشته باشند.

اما گاهی اوقات، شما فقط چیز دیگری می خواهید. ممکن است از یک خالکوبی قدیمی خسته شده باشید. و بخواهید از آن فضا برای یک ایده یا اشتیاق جدید استفاده کنید. معمولی است که از چیزهایی که دارید خسته می شوید. و می خواهید تازه شروع کنید. به جای تغییر یک خالکوبی قدیمی به چیزی جدید، ممکن است راحت تر باشد.  که یک طرح را حذف کنید و کاملاً از نو شروع کنید.

و در آخر یکی از دلیل‌هایی که امروزه بیشترین میزان را در پاک کردن تتو دارد ، پاک کردن تاتو ابرو است.  بسیاری از خانم‌ها در دورانی که تتو ابرو بسیار مد بود اینکار را انجام داده اند. و امروزه به بخاطر مدهای جدید دیگر تتو قدیمی ابرو خود را دوست ندارند. یا تاتو ابروشان بسیار کمرنگ شده و خواستار این می باشند. که مدل ابرو خود را مطابق مد روز کنند.

برای تمامی این دلیل‌ها باید گفت امروزه روشی وجود دارد. که می تواند خالکوبی شما را به راحتی پاک کند. و این فناوری جدید استفاده از لیزر کیوسوئیچ می باشد .فناوری لیزر راه حلی برای خلاص شدن از شر خالکوبی‌های ناخواسته در زمان کمتری از آنچه فکر می کنید می باشد . پس از اتمام فرآیند بهبود، پوستی کاملا بی عیب و نقص خواهید داشت.

پس اگر به طور کلی پوست بی عیب و نقص خود را تاتو کردید و سپس یک روز بعد از خواب بیدار شدید که چرا پوست شفاف و زیبای خود را خراب کرده اید نگران نباشید.

ساختار پوست

پوست دارای سه لایه می باشد که لایه اول اپیدرم ، لایه دوم درم و لایه سوم هیپودرم می باشد که جوهر تتو به لایه درم تزریق می شود که حذف آن را برای شما سخت تر می کند . اندازه ذرات جوهر هرچه ذره جوهر کوچکتر باشد، راحت تر حذف می شود.

بیشتر لیزرها نمی توانند رنگ های تیره تر را به خوبی درمان کنند زیرا پوست تیره بیش از حد انرژی لیزر را جذب می کند، به این معنی که جوهر مورد نظر اثرات کامل را دریافت نمی کند. این نیز خطر آسیب دیدگی شما را افزایش می دهد.اما این موضوع را به دستگاه لیزر کیوسوئیچ بسپرید ، این دستگاه تمامی تتو هارا با هر رنگی که باشند.

حتی تاتو‌هایی که دارای رنگ قرمز و زرد هستند با این دستگاه قابل پاک شدن می باشند.

دستگاه لیزر کیوسوئیچ

 

آیا پاک کردن تاتو با استفاده از لیزر امکان پذیر می باشد ؟

 

حذف خالکوبی با لیزر موفقیت آمیز می باشد اما می توان گفت در بعضی اوقات شرایطی وجود دارد که می تواند نتیجه را تغییر دهد و شاید گاهی اوقات نتوان یک خالکوبی را به طور کامل پاک کرد .در این حالت خالکوبی به چیزی محو می شود که بسیار کمتر قابل مشاهده می باشد، و فقط یک تصویر کوچک قابل مشاهده است

در بیشتر مواقع شما نگران خواهید بود که نتیجه پس از درمان چطور است؟ و می تواند شمارا راضی کند یا نه البته به این نکته نیز باید توجه کنید که مکان خالکوبی شما کجا هست. در اصل، این بدان معناست که پاک کردن خالکوبی های دورتر از قلب شما سخت تر خواهد بود. جریان خون به بهبودی شما کمک می کند. هنگامی که خالکوبی دورتر از قلب شما قرار می گیرد، جریان عروقی کاهش می یابد و کندتر بهبود می یابد.

در گذشته پاک کردن کامل رنگ‌های خالکوبی تیره تر مثل سبز ، آبی و بعضی از رنگ‌های قرمز بسیار سخت و دشوار بوده است و دلیل این موضوع این بوده است که دستگاه‌های لیزر قبلی طول موج و یا سرعت انرژی مناسبی برای انجام کار نداشتند.

این رنگ‌ها اغلب همان چیزی هستند که پس از یک سری از درمان‌های حذف با لیزرها هنوز هم از بین نرفته اند. اما امروز با استفاده از دستگاه لیزر Q-Switch تمامی تتوهای پوست خود را با هر ابعادی و در هر رنگی می توانید برای همیشه پاک کنید و هیچ اثری از آن باقی نگذارید این دسته از لیزرها بسیار سریع و قدرتمندتر می باشند و مدت زمان حذف این رنگ‌ها به میزان قابل توجهی کاهش می یابد

 

دستگاه لیزر کیوسوئیچ چیست ؟

دستگاه کیوسوئیچ برای رفع انواع رنگدانه پوست مثل تاتو ، خالکوبی ، ملاسما و کک و مک استفاده می شود . لیزر کیوسوئیچ از کامل ترین دستگاه‌ههایی است که در بازار موجود می باشد. و می تواند تمام نیازهارا در رابطه با تتو و لک برطرف کند.

این دستگاه دارای دو هندپیس می باشد با طول موج‌های 532 و 1064 نانومتر می باشد. که می تواند روی انواع رنگ‌ها کار کند .طول موج 532 مخصوص تاتوهایی با رنگ زرد ، سبز و قرمز می باشد و طول موج 1064 برای رنگ‌های مشکی ، سبز و آبی می باشد.

علاوه بر این اگر روی سطح پوست خود لک‌هایی که بر اثر خورشید به وجود آمده اند. دارید این لک نیز با استفاده از این دستگاه به سرعت برطرف می شود.

جای جوش و تیرگی پوست را رفع می کند. و سبب روشن تر شدن پوست صورت می شود. و همینطور که می دانید یکی از مهم ترین کارهایی که این دستگاه انجام می دهد پاک کردن انواع تاتو صورت و بدن می باشد.

انرژی لیزر کیوسوئیچ توسط رنگدانه‌ها (معمولاً قهوه ای یا خاکستری) جذب می شود. این رنگدانه‌ها به قطعات کوچکتر تقسیم می شوند. و به طور طبیعی توسط بدن و پوست پاک می شوند.

رفع لک های حاصل از آکنه و جوش

التهاب جوش و آکنه باعث می شود پوست رنگدانه تولید کند. التهاب باعث می شود پوست رنگدانه تولید کند. این رنگدانه‌ها باعث ایجاد لک‌های آکنه می شوند. که با لیزر می توان آنها را به طور موثری از بین برد.

این دستگاه علاوه بر دو هندپیس با طول موج‌های مختلف دارای یک آپشن نیز می باشد. که سری پیلینگ کربن است با استفاده از این سری می توانید جوانسازی و رفع لک را نیز انجام دهید.

رنگ پوست ما نیز با مقدار رنگدانه پوست تعیین می شود. افراد با پوست تیره یا افرادی که برنزه می شوند اغلب رنگدانه های پوستی بیشتری دارند. لیزر کیوسوئیچ با استفاده از سری کربن با تنظیم صحیح به روشن شدن رنگ پوست کمک می کند و آن را روشن تر می کند.

پیلینگ کربن از انرژی خود برای از بین بردن کثیفی، سلول های مرده پوست و کنترل چربی استفاده می شود.جوش‌ها و آکنه‌ها پس از لیزر کیوسوئیچ درمانی کمتر ملتهب می‌شوند. و این امر باعث کاهش علائم لک پس از جوش می‌شود.

پس در جواب سوال دستگاه لیزر کیوسوئیچ چیست می توان گفت که این دستگاه کاربردی باعث برطرف شدن تاتو و جوانسازی پوست نیز می شود. که جوهرهای تاتو رنگدانه‌های خارجی هستند که وارد بدن می شوند. مانند رنگدانه‌های طبیعی پوست، انرژی لیزر جوهر خالکوبی را می شکند و تاتو را از بین می برد

پاک کردن لیزر

 

مراقبت‌های قبل از لیزر کیوسوئیچ چگونه است ؟

قبل از انجام لیزر کیوسوئیچ حتما به مشاوره و توصیه پزشک خود گوش دهید و تمام حساسیت‌ ها و دارو هایی که استفاده می کنید را به دکتر خود گزارش دهید. یکی از مهم ترین نکته هایی که قبل از انجام لیزر کیوسوئیچ باید به پزشک خود اطلاع دهید این می باشد که اگر سابقه بیماری کلوئید دارید و پس از ترمیم زخم پوست شما گوشت اضافه می آورد حتما این موضوع را باید اطلاع دهید

یک ماه قبل از انجام لیزر نباید سولاریوم و برنزه کرده باشید حتی در حین انجام لیزر نیز از کرم های برنزه کننده استفاده نکنید . یک الی دو روز قبل حتما موهای ناحیه مورد نظر را شیو کنید البته این کار را با استفاده از تیغ انجام دهید و از روش‌ هایی مثل اپیلاسون و کرم های مو بر خودداری کنید

اگر از لیزر کیوسوئیچ برای جوانسازی و درمان لک و تیرگی استفاده می کنید از آرایش کردن در روز انجام لیزر پرهیز کنید و قبل آن حتما پوست خود را تمییز کنید و هیچ آلودگی ای روی سطح پوست خود به جا نگذارید

 

 

مراقبت‌ های بعد از لیزر کیوسوئیچ به چه صورت می باشد ؟

 

مراقبت‌ های بعد از لیزر کیوسوئیچ بسیار ساده است و نیازی به استراحت و دوره نقاهت خاصی ندارد و شما بلافاصله پس از انجام لیزر کیوسوئیچ می توانید فعالیت‌های روزانه خود را انجام دهید. اما نکات ساده ای را پس از درمان باید رعایت کنید

پس از درمان با لیزر کیوسوئیچ از شستن ناحیه ای که لیزر انجام داده اید خودداری کنید و یا حمام نروید. موضوع دیگری که وجود دارد این می باشد که اگر پزشک شما پس از درمان به شما کرم و یا پماد خاصی تجویز کرد حتما استفاده کنید و فراموشی را کنار بگذارید

اگر پس از انجام لیزر روی سطح پوست شما زخم ایجاد شد از کندن و دستکاری آن خودداری کنید زیرا اینکار اثرات بدی را به دنبال دارد و باعث به جا ماندن لک و تیرگی آن برای همیشه می شود و ممکن است شما را بسیار پشیمان کند

تا چند روز پس از انجام لیزر کیوسوئیچ از برنز کردن و قرار گرفتن در سولاریوم به صورت جدی خودداری کنید. اگر هم در برابر نور مستقیم خورشید قرار گرفتید حتما از کرم ای که دکتر به شما پیشنهاد می کند استفاده کنید. زیرا علاوه بر محافظت از پوست و ترمیم پوست شما باعث جلوگیری از زخم و لک نیز می شود.

نکته دیگری که نیز وجود دارد این می باشد که پس از درمان شما زخم ریزی را دارید. که این زخم ریزی از علائم بهبودی می باشد. و اصلا نیازی نیست که نگران باشید زیرا این زخم‌ها هیچ مشکلی ایجاد نمی کنند و عفونی نیستند.

 

نحوه عملکرد دستگاه کیوسوئیچ چگونه است ؟

کار با دستگاه کیوسوئیچ بسیار ساده است و نیاز به انجام فرآیند خاصی برای استفاده نمی باشد. شما با استفاده از این دستگاه می توانید میزان ولتاژ و فرکانس را انتخاب کنید. و با توجه به رنگ تاتو یکی از پروپ‌هارا انتخاب کنید. و سپس با استفاده از لمس پدال دستگاه آماده شات زدن می باشد. این دستگاه می تواند تاتوهایی که یکدست هستند را تنها در یک جلسه برای همیشه پاک کند.

روی منو دستگاه می توانید انتخاب کنید که تتو شما کجای بدن قرار دارد. و پس از آن وارد تنظیمات دستگاه می شوید. که در این قسمت می توانید فرکانس را کم و زیاد کنید. با افزایش فرکانس می توانید تعداد شات در ثانیه را نیز زیاد کنید. و دقیقا متناسب با آن چه که می خواهید پارامتر های دستگاه را تنظیم کنید. تا بهترین نتیجه و اثربخشی را داشته باشید.

 

کاربرد های دستگاه Q-Switch کدامند ؟

درمان مختلف و زیادی را می توان با این دستگاه انجام داد.که احتمالا پرمخاطب ترین آن ها که شما باید تمرکزتان را در جذب این نوع مراجعه کنندگان کنید پاک کردن تاتو و خالکوبی است .

لیزر کیوسوییچ بهترین انتخاب برای این افراد است. زیرا می تواند بدون آسیب زدن به سلامت پوست رنگدانه های خالکوبی را کاملا از بین ببرد. و رنگ پوست طبیعی را به مراجعه کننده برگرداند. البته پاک شدن آن با یک جلسه اتفاق نمی افتد. و نسبت به رنگ و قدمت خالکوبی تعداد جلسات و همینطور فواصل بین جلسات نیز متفاوت است. که آن را پزشک تعیین می کند .

علاوه بر این افرادی که روی پوستشان لک دارند می توانند با لیزر درمانی آن ها را از بین ببرند. همینطور چین و چروک هایی که خیلی عمقی نباشند نیز توسط کیوسوئیچ درمان می شوند. و افرادی زیادی نیز متقاضی این کار هستند. و می خواهند از شر این چین و چروک ها خلاص شوند .

 

دستگاه لیزر کیوسوییچ

 

اثربخشی دستگاه لیزر کیوسوییچ چقدر است ؟

حذف تاتو ها و خالکوبی ها توسط این دستگاه بسیار مناسب است زیرا که لیزر پرتو متمرکزی از اشعه با طول موج مشخص است که در این دستگاه 532 و 1064 نانومتر است . زمانی که این لیزر به پوست می رسد لایه اولیه یعنی اپی درم را رد می کند و بعد از آن به لایه درم که تمامی رنگدانه ها و ملانین ها در آن هستند می رسد .

اشعه لیزر باعث می شود تا ملانین یا رنگدانه ها بسوزند و از بین بروند تا خالکوبی روی هر ناحیه ای که هست از بین برود . البته حذف کامل رنگ های خالکوبی بعد از چند جلسه اتفاق می افتد و بعد از درمان در هر جلسه شاهد کمرنگ شدن و از بین رفتن خالکوبی یا تاتو هستیم .

پس می توانیم به جرات بگوییم که این دستگاه اثربخشی فوق العاده بالایی دارد و می تواند کاملا آنچه که شما به دنبال آن هستید را برای شما به ارمغان بیاورد و شما را راضی کند . البته باید توجه داشت که میزان اثربخشی و قدرت آن به فاکتور های مهمی مانند طول عمر خالکوبی یا رنگ آن بستگی دارد و هر چه از رنگ طبیعی بدن دور تر باشد. دیر تر می توان شاهد نتیجه گرفتن بود. اما در نهایت همه ی خالکوبی ها با هر رنگی را می توان با لیزر از بین برد .

بسیاری از کلینیک ها چه در خارج از کشور و چه در داخل کشور عزیزمان ایران دستگاه کیوسوییچ را دارند.

دستگاه لیزر کیوسوییچ

 

بهترین دستگاه کیوسوییچ کدام است ؟

اگر به دنبال خرید لیزر پاک کننده تاتو هستید. باید توجه داشته باشید که انواع و اقسام این لیزر ها در بازار تجهیزات پزشکی ایران موجود است . اما همه ی آن ها مناسب خرید نیستند. زیرا کیفیت هیا مختلفی دارند. و شما باید با تحقیق و مشاوره گرفتن از کارشناسانی که چندین سال است. که در این بازار فعالیت می کنند بهترین دستگاه را انتخاب کنید .

لقب بهترین دستگاه کیوسوییچ را می توانیم به دستگاهی بدهیم .که بتواند هم طول موج 532 و همینطور طول موج 1064 را ساطع کند. تا تمامی رنگدانه ها را از بین ببرد . علاوه بر این داشتن سری پیلینگ کربن برای روشن سازی پوست صورت نیز یکی دیگر از آپشن ها می باشد . نکته حائز اهمیت این است که هندپیس دستگاه وزن زیادی نداشته باشد . تا اپراتوری با آن راحت شود و همینطور منو ساده و راحتی داشته باشد. تا بتوان خیلی سریع و ساده پارامتر های مد نظر را تنظیم کرده.

اما از نظر ظاهری نیز باید توجه کنیم. که جذاب باشد. زیرا تجهیزاتی که دارای ویژگی های بصری مناسب هستند. بیشتر روی مراجعه کننده تاثیر می گذارند. و حس بهتری را به کلاینت القا می کنند .

کافیست با کارشناسان فروش و فنی ما تماس بگیرید. تا شما را در خرید بهترین دستگاه لیزر پاک کننده تاتو کیوسوییچ همراهی و کمک کنند. و اطلاعات مورد نیاز شما را در اختیارتان قرار دهند .

 

درمان ملاسما با لیزر چگونه است ؟

لک های ملاسما یکی از بارز ترین اختلالات پوستی هستند. که هم زیبایی پوست و هم سلامت آن را تهدید می کنند. و افرادی که روی پوست خود ملاسما دارند. همواره به دنبال راهی برای از بین بردن این لک های ملاسما هستند .

روش های مختلفی برای از بین بردن ملاسما پیشنهاد می شود. که بهترین آن ها لیزر کیوسوییچ می باشد. زیرا در کمترین زمان بهترین و بیشترین نتیجه و اثربخشی را به دنبال خواهد داشت. و علاوه بر ین نباید نگران عوارض های پس از لیزر باشید.

بعد از درمان نیز بهتر است تا دو روز در مقابل نور مستقیم آفتاب قرار نگیرید. یا اگر مجبور به این کار هستید صورت خود را با گرم های ضد آفتاب کاملا کاور کنید.

چه کسانی کاندید استفاده از دستگاه لیزر کیوسوییچ هستند ؟

معمولا کلینیک ها این دستگاه را برای حذف تاتو می برند. و همه ی افرادی که دارای خالکوبی هستند. برای پاک کردن تاتو خود از این لیزر استفاده کنند . تاتو با هر اندازه ای و هر رنگ و در هر ناحیه ای می تواند کاندید لیزر شدن توسط کیوسوییچ باشد .

علاوه بر این تمامی کسانی که دارای لک و پیگمان هستند، یا همانطور که در بالا اشاره شد دارای ملاسما هستند و می خواهند از دست آن ها خلاص شوند کاندید هستند . افرادی هم برای قارچ های ناخن به کلینیک ها و مراکز زیبایی مراجعه می کنند که لیزر Q-Switch می تواند بهترین انتخاب برای آن ها باشد. تا سلامتی ناخن هایشان را دوباره به دست آورند .

می توان از این دستگاه لیزر کیوسوییچ برای کلاژن سازی و ترمیم بافت پوست در هر ناحیه ای نیز استفاده کرد. پس یعنی افرادی که به دنبال جوانسازی پوست صورت خود هستند، نیز می توانند خدمات لیزر کیوسوییچ را داشته باشند و نتیجه فوق العاده ای نیز بگیرند .

اما باید توجه داشته باشید که برای ارائه هر یک از خدمات بالا باید کاملا مجهز به مهارت باشید. که ما همراه با خرید دستگاه این مهارت ها را به شما آموزش می دهیم تا مطمئن شویم بدون عارضه انواع خدمات را در بهترین حالت ارائه می دهید .

پیشنهاد ویژه

به شما پیشنهاد می دهیم در خرید به دو نکته بسیار مهم یعنی آموزش تخصصی و همینطور خدمات پس از فروش توجه ویژه ای داشته باشید. تا خیالتان راحت باشد که هم می توانید درست و اصولی از دستگاه لیزر کیوسوییچ استفاده کنید. و هم اگر مشکلی برای دستگاه لیزر کیوسوییچ  به وجود بیاید. با تماس گرفتن با شرکتی که از آن دستگاه لیزر کیوسوییچ را خریداری کرده اید. بعد از تعمیر سریعا می توانید خدمات خود را از سر بگیرید .

شرکت ما در کنار آموزش تخصصی ای که به شما ارائه می دهد دستگاه را گارانتی نیز می کند تا هر دو فاکتور مهم برای خرید را داشته باشد .

 

پاک کردن تاتو با این دستگاه لیزر کیوسوییچ درد دارد ؟

زمانی که اشعه لیزر با طول موج های 532 و 1064 نانومتر وارد لایه های پوست می شود، و رنگدانه های خالکوبی در زیر پوست را می سوزاند، قطعا کمی دردناک است. زیرا سوختن سلول های زیرپوستی اعصاب حسی را تحریک می کند. و در نتیجه شاهد احساس درد در ناحیه تحت درمان هستیم .

البته باید توجه داشته باشید که این درد خیلی زیاد نیست و اگر کسی آستانه تحمل درد نسبتا خوبی داشته باشد می تواند کاملا این درد را تحمل کند و جای هیچگونه نگرانی ای نیست . اما اکثر افراد به دنبال یک درمان بدون درد هستند و برای این اتفاق می توانیم از پماد های بی حسی موضعی استفاده کنیم که در ناحیه تحت درمان درد را از بین ببریم و بدون ناراحتی خالکوبی را از بین ببریم .

نگران کاهش کیفیت دستگاه با پماد بی حس کننده نیز نباشید زیرا هیچ تاثیری روی اشعه های لیزر نمی گذارد و همان اثربخشی قبلی را دارد .

 

آیا با لیزر کیوسوییچ می تواند پوست صورت را روشن سازی هم کرد ؟

جواب سوال بالا بله است البته به شرطی که دستگاهی که خریداری می کنید دارای سری پیلینگ کربن نیز باشد که توسط این سری امکان روشن سازی پوست وجود دارد .

قبل از شروع باید از ماسک زغال که از ترکیبات کربن دارد، روی پوست صورت استفاده کنید.

افرادی متعددی هستند که به دنیال مرکزی هستند تا پوست تیره خود را روشن تر کنند و اگر شما دستگاه لیزر کیوسوییچ را داشته باشید می توانید ورودی های زیادی را در این بخش بگیرید که موجب افزایش اعتبار کلینیک شما می شود و در نتیجه شاهد درآمدزایی بالایی خواهید بود .

دستگاهی که از شرکت ما خریداری می کنید علاوه بر سری های مختلف که مهم ترین آن ها 532 و 1064 نانومتر هستند سری پیلیینگ کربن نیز دارد که می توانید خدمات روشن سازی و همینطور احیا رنگ پوست را نیز با آن انجام دهید .

 

نتیجه گیری خرید دستگاه لیزر کیوسوییچ :

دستگاه لیزر کیوسوییچ برای ارائه خدمات مختلفی طراحی و تولید شده است. که یکی از مهمترین خدمات آن پاک کردن تاتو و خالکوبی است. که نسبت به فاکتور هایی که تاتو دارد تعداد جلسات آن متفاوت است. اما به طور معمول بعد از گذشت 1 تا 6 جلسه می توانیم شاهد پاک شدن تتو باشیم .

علاوه بر این کاربرد های دیگری نیز دارد که برای رفع انواع لک های پوستی روی صورت یا هر ناحیه ی دیگری می توان از کیوسوییچ استفاده کرد .

نکته مهم درباره خرید این دستگاه این است که باید آموزش کاملا تخصصی به شما داده شود .تا بتوانید بدون ذره ای نگرانی برای عوارض ناشی از لیزر پوست بهترین کیفیت را برای هر خدمتی ارائه بدهید .

همینطور ظاهر دستگاه نیز بسیار شکیل است که حس خوبی به مراجعه کننده شما القا می کند. که در نتیجه شاهد افزایش اعتماد نسبت به کلینیک یا مرکز زیبایی شما می شوید .

برای گرفتن اطلاعات بیشتر. یا خرید این دستگاه لیزر کیوسوییچ می توانید. با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
مشاوره