..دستگاه لیزر کیوسوییچ دیجیتال و مزایای آن

احتمالا افرادی را دیده اید که روی بدن خود خالکوبی یا تتو دارند اما با گذشت زمان یا هر دلیل دیگری از آن پشیمان شده اند و می خواهند آن را پاک کنند و رنگ طبیعی پوست خود را داشته باشند و دیگر نقش و نگار هایی که روی پوست خود کشیده باشند را نداشته باشند . در گذشته امکان پاک کردن تتو وجود نداشت برای همین نیز افرادی که روی هر ناحیه ای از بدن خود خالکوبی داشتند آن را تا آخر همراه خود میدیدند . در ادامه با کارشناسان MED118 همراه باشید.

اما با پیشرفت تکنولوژی و احساس نیاز بسیار بالا برای از بین بردن تتو دستگاه لیزر کیوسوییچ دیجیتال طراحی و تولید شد که در مدل های قبلی رنگ تتو را کامل از بین نمی برد اما آن را کمرنگ می کرد و یا فقط رنگ مشکی را می توانست پاک کند . این یعنی افرادی که خالکوبی رنگی روی بدن خود داشتند نمی توانستند از دستگاه کیوسوییج استفاده کنند یا اگر استفاده می کردند برای آن ها نتیجه ای نداشت .

اما امروزه سری های مختلفی با طول موج های متفاوت طراحی شده اند تا اشعه لیزر در عمق های مختلف پرتاب شود و رنگدانه های تتو را در هر لایه ای از پوست که هستند از بین ببرند و بسوزند تا در نتیجه تتو مد نظر با رنگ های مختلف به طور کامل حذف شوند .

دستگاه لیزر کیوسوییچ دیجیتال یکی از جدیدترین تجهیزات کلینیکی است که برای درمان های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد که رفع تتو و خالکوبی مهمترین آن هاست اما با لیزر Q-switch می توانید خال های مادرزادی ای روی بدن خود دارید , رگ های واریس , ملاسما یا ماه گرفتگی و خال های مادرزادی را نیز درمان کنید .

یکی از بهترین دستگاه های لیزر پاک کننده تتو کیوسوئیچ است زیرا دارای دو سری با طول موج های 532 و 1064 می باشد که سبب می شود با 532 نانومتر رنگ های از قبیل زرد و سبز و قرمز را از بین ببرید و با 1064 نانومتر رنگ های مشکی و سبز و آبی را از بین ببرید تا کاملا خالکوبی را حذف کنید

دستگاه لیزر کیوسوییچ دیجیتال

دستگاه لیزر کیوسوییچ دیجیتال چگونه کار میکند ؟

زمانی که اشعه لیزر مد نظر که یا 532 یا 1064 است به رنگدانه ها در ملانین میرسد آن ها را میسوزاند و از بنی می برد در نتیجه شاهد از بین رفتن طیف رنگی در لایه پوست می شود و با از بین رفتن رنگدانه های زیر پوست خالکوبی نیز حذف می شود و دیگر اثر از آن روی پوست باقی نمیماند .

همینطور با اثر گذاری روی ضایعات رنگی پوست مانند ماه گرفتگی یا ملاسما را کاملا از بین می برد و نکته حائز اهمیت این است که کیوسوییچ می تواند قارچ های ناخن را نیز کاملا از بین ببرد .

منو دستگاه لیزر کیوسوییچ دیجیتال نیز بسیار ساده و راحت است و کاملا راحت می توانید پارامتر های مختلف را تنظیم کنید و تتو های روی پوست را از بین ببرید .

 

کاربردهای دستگاه کیوسوییچ دیجیتال کدامند ؟

 • پاک کردن کامل خالکوبی و تتو روی هر ناحیه ای از بدن
 • از بین بردن ماه گرفتی
 • رفع ملاسما یا لکه های دوران بارداری
 • برطرف کردن رگ های واریس
 • پاک کردن رنگ ابرو
 •  از بین بردن کک و مک پوست صورت و بدن
 • برطرف کردن لک های ناشی از پیری

 

قیمت دستگاه لیزر کیوسوییچ چقدر است ؟

با توجه به کیفیت و قدرت دستگاه پاک کننده تتو Q-switch و خدمات مختلفی از قبیل رفع خالکوبی و رفع ملاسما و … می توانید با آن ارائه بدهید و درآمدزایی بسیار بالایی که از طریق آن می توانید داشته باشید قیمت فوق العاده مناسبی دارد و شما می توانید با سرمایه گذاری کم یکی از بهترین دستگاه های کلینیکی را خریداری کنید و در مرکز زیبایی خود از آن استفاده کنید .

البته انواع مختلف لیزر پاک کننده تتو وجود دارد که کیفیت آن ها متفاوت است و همینطور اثربخشی مختلفی دارند و قیمت آن ها نسبت به همین کیفیت بالا و پایین می شود ولی شما می توانید از شرکت ما بهترین دستگاه را با کمترین قیمت تهیه کنید و در کلینیک خود از آن استفاده کنید و سبب افزایش اعتبار خود شوید .

تایپ های مختلف خدماتی که می توانید با دستگاه لیزر کیوسوییچ ارائه بدهید بسیار گسترده است به همین دلیل نیز می توانید ورودی های کلینیک خود را افزایش دهید . زیرا با توجه به کاربرد های مختلفی که دستگاه دارد هرکسی که خالکوبی داشته باشد و یا مشکلات پوستی می تواند از این دستگاه استفاده کند و آن را درمان کند .

رضایت بخشی دستگاه نیز بسیار بالاست و هر مراجعه کننده ای که پیش شما بیاید مطمعنا پس از اتمام طول درمان لبخند رضایت روی لب هایش پدیدار می شود چه تاتو خود را پاک کرده باشد چه خدمات دیگری را گرفته باشد حتما اثربخشی بالایی گرفته است .

البته نکته مهم آموزش است زیرا لیزر کیوسوئیچ بسیار حساس است و اپراتور کاملا باید با نحوه شات زدن آن آشنا باشد تا بتواند دقیقا نتیجه دلخواه را بدهد .

 

آیا واقعا تاتو با این دستگاه پاک می شود ؟

همیشه می توان به تکنولوژی اعتماد کرد مخصوصا زمانی که درباره تجهیزات پزشکی صحبت می کنیم . دستگاه لیزر پاک کننده تتو کیوسوییچ نیز یکی از پیشرفته ترین فناوری ها در زمینه تجهیزات پزشکی و زیبایی است که طبق استاندارد های بسیار بالایی طراحی و تولید شده است و تمامی گواهینامه های بین المللی را نیز دریافت کرده است .

پس در این رابطه خیالتان کاملا راحت باشد زیرا با این دستگاه می توانید هرنوع تاتو با هر رنگ و ابعادی را در هر ناحیه از بدن از بین ببرید و پوست سفید و طبیعی را دوباره احیا کنید .

بسیار مهم است که بدانید حتی می توانید تاتو های رنگی را نیز پاک کنید و آن ها را کاملا از بین ببرید .

البته همانطور که گفته شد انواع دستگاه کیوسوییچ وجود دارد که باید بهترین آن هارا انتخاب کنید تا نتیجه دهی و اثربخشی ایده آل داشته باشید .

پس اگر افراد زیادی برای پاک کردن تاتو و خالکوبی به شما مراجعه می کنند شما با خرید این دستگاه می توانید بهترین خدمات را به آن ارائه بدهید و اعتبار کلینیکتان را افزایش دهید.

دستگاه لیزر کیوسوییچ دیجیتال

 

از کجا اقدام به خرید دستگاه لیزر کیوسوییچ کنیم ؟

خرید تجهیزات پزشکی و زیبایی بسیار حساس است و باید نسبت به آن حساسیت بسیار زیادی را داشته باشید تا با تحقیق و بررسی از شرکت خوبی دستگاه مد نظر خود را خریداری کنید تا بتوانید با سرمایه گذاری ای که می کنید برگشت سرمایه خوبی داشته باشید و در عین حال مشتریان و مراجعه کنندگان خود را راضی نگه دارید .

شرکت های بسیاری اقدام به واردات تجهیزات زیبایی مانند لیزر پاک کننده تاتو کرده اند اما همه ی آن ها گزینه مناسبی نیستند و نمی توانند همه ی نیاز های شما را برآورده کنند .

اما شرکت ما بهمراه خرید دستگاه لیزر کیوسوییچ بهترین و کامل ترین آموزش تئوری و عملی را به شما می دهد تا خیالتان راحت باشد که هم بهترین نتیجه را از دستگاه می گیرید و هم عارضه ای روی پوست مراجعه کننده شما به وجود نمی آید .

علاوه بر این گارانتی و خدمات پس از فروشی که از ما دریافت می کنید نیز ایده آل است و جای هیچ نگرانی ای پس از خرید ندارید زیرا شرکت ما برای هر مشکلی در خدمت شما است .

 

تفاوت کیوسوییچ دیجیتال با باقی دستگاه ها در چیست ؟

خب اولبن نکته ای که درباره لیزر کیوسوییچ دیجیتال صادق است منو فوق العاده راحت و کاربردی و یوزرفرندلی آن است که سبب می شود تا اپراتور دستگاه به راحتی و به سرعت پارامتر های مد نظر را تنظیم کرده و اقدام به پاک کردن تاتو و یا ارائه دیگر خدماتی که با این دستگاه می توان ارائه داد کند .

تنظیم کردن انرژی و فرکانس در هر خدماتی که بخواهید بدهید به راحتی انجام می شود تا در سریع ترین زمان ممکن اقدام به ارائه خدمت مورد نظر بکنید تا افراد بیشتری بتوانید در روز درمان کنید .

نمی توانیم از ظاهر زیبا و بسیار شیک دستگاه نیز بگذریم زیرا همین زیبایی می تواند اعتبار کلینیک یا مرکز زیبایی شما را چندین برابر کند و به آن جلوه ببخشد که سبب افزایش ورودی برای شما می شود .

هندپیس سبک و خوش دست از دیگر تفاوت ها و مزیت های لیزر کیوسوییچ ما است که باعث خستگی دست اپراتور نمی شود و می تواند در تمام طول درمان خدمت را به طور دقیق ارائه بدهد و در تمامی نواحی نیز به نحو اسنت مورد استفاده قرار بگیرد .

 

سری پیلینگ کربن چیست ؟

یکی دیگر از خدماتی که می توانید با استفاده از کیوسوییچ در مرکز زیبایی خود ارائه بدهید روشن سازی پوست صورت و دیگر ناحیه های بدن است که می تواند بسیار کاربردی و درآمدزا برای شما باشید .

ممکن است بسیاری از افراد برای روشن سازی پوست خود به شما مراجعه کنند که اگر دستگاه کیوسوییچ داشته باشید می توانید آن ها را نیز جذب کنید و با ارائه خدمات بسیار با کیفیت آن ها را مشتریان وفادار خود کنید و خدمات دیگری را نیز به آن ها ارائه بدهید .

اما برای اینکه بتوانید روشن سازی پوست را به مطب زیبایی خود اضافه کنید باید از سری پیلینگ کربن نیز استفاده کنید . دستگاه لیزر کیوسوئیچ یک سری جداگانه به اسم کربن دارد که اضافه کردن آن به سر هندپیس دستگاه می توانید روشنی و شادابی را به پوست کلاینتتان هدیه بدهید تا از آن لذت ببرد .

روشن سازی توسط پیلینگ کربن در سراسر جهان بسیار معروف است و افراد زیادی به دنبال رفع تیرگی رنگ پوست در هر ناحیه ای هستند که البته روش های متفاوتی و متعددی نیز برای این امر وجود دارد که البته همه ی آن ها نیز ایمن و سیف نیستند و بعضی از آن ها هم اصلا اثربخشی و نتیجه دهی ندارند برای همین مورد تایید نیستند .

پیلینگ هالیوودی که توسط دستگاه کیوسوییچ صورت می پذیرد اما در این امر فوق العاده عمل می کند و کاملا پوست کدر را روشن سازی می کند زیرا از تکنولوژی و فناوری بسیار بالایی استفاده می کند تا بتواند رضایت بخشی مشتریان خود را داشته باشد .

دستگاه لیزر کیوسوییچ دیجیتال

 

مراقبت های قبل و بعد از دستگاه لیزر کیوسوییچ دیجیتال کدامند ؟

 • بسیار مهم است که یک روز قبل از مراجعه به مرکز ناحیه ی مد نظر را با تیغ شیو کنید
 • تا 24 ساعت بعد از درمان حمام نروید یا حداقل ناحیه مد نظر را نشویید .
 • اگر پزشک برای شما پماد تجویز کرده است حتما از آن استفاده کنید .

 

چه کسانی نمی توانند از لیزر پاک کننده تاتو استفاده کنند ؟

خب طبیعی است که این دستگاه نیز مانند باقی تجهیزات پزشکی کنترااندیکاسیون های داشته باشد که باید به آن ها دقت کرد و موارد منع استفاده را رعایت کرد تا خدانکرده مشکلی پیش نیاید .

یکی از مهم ترین موارد منع استفاده بانوان باردار هستند که به هیچ عنوان نباید روی هیچ ناحیه ای از بدن آن ها لیزر کرد.

یکی دیگر از مهمترین موارد منع برای افرادی است که قبلا در ناحیه تحت درمان تبخال یا کلویید داشته اند که در این صورت باید حواستان باشد تا روی آن ها لیزر کیوسوییچ استفاده نکنید .

با رعایت پروتکل ها و آموزش هایی که به شما داده می شود از دستگاه پاک کننده تاتو می توانید روی دیگر افراد استفاده کنید و دیگر جای نگرانی نیست .

 

دستگاه لیزر کیوسوییچ Q-switch برای چه افرادی مناسب است ؟

خب طبیعی است که بسیاری از افراد روی پوست خودشان یا در دوران گذشته یا الان خالکوبی بزنند و تاتو داشته باشند و بعد از گذشت مدتی از این اقدام پشیمان بشوند و بخواهند آن ها را پاک کنند .

تقریبا می توانیم بگوییم که اکثر افرادی که به این پشیمانی می رسند می توانند با استفاده از کیوسوییچ تاتو خود را پاک کنند و دوباره پوست نرمال خودشان را داشته باشند .

البته افرادی که تا شش ماه قبل به علت بیماری پوستی از داروی راکوتان استفاده کرده اند نباید فعلا از این دستگاه استفاده کنند تا عوارض آن کاملا از بین برود .

همینطور خانم های که تست بارداری آن ها مثبت اعلام شده تا سه پس از زایمان بهتر است که تاتو های خود را با لیزر پاک نکنند و اندکی صبر کنند تا سیستم ایمنی بدنشان به حالت اولیه بازگردد .

اما باقی افراد به راحتی می توانند به کلینیکی که کیوسوییچ دارد مراجعه کنند و اقدام به پاک کردن تاتو یا خالکوبی خود کنند .

 

چند جلسه مورد نیاز است ؟

یکی از نکاتی که باید در هنگام خرید لیزر کیوسوییچ در نظر داشته باشید این است که دستگاه مورد نظر در چند جلسه می تواند خدمتی که مراجعه کننده می خواهد را ارائه دهد و طول درمان با این دستگاه چقدر است . اما به طور معمول تعداد جلسات مورد نیاز برای خدمات مختلف است زیرا فرایند بعنوان مثال پاک کردن تاتو و خالکوبی با فرایند رفع ملاسما متفاوت است .

اما دستگاه ما یکی از بهترین هاست زیرا معمولا بین 1 جلسه تا 4 جلسه بسته به عمق رنگدانه های تتو و رنگ آن متفاوت است به طور معمول بعد از دو جلسه شاهده پاک شدن تقریبا 75 درصدی خالکوبی هستیم و اگر تاتو خیلی پررنگ باشد نهایتا در 4 جسله کاملا پاک می شود و رنگ پوست اولیه بازیابی می شود .

توجه داشته باشید که فاصله بین درمان نیز مهم است که برای حذف تاتو چیزی بین 30 تا 60 روز متفاوت و متغیر است  .

 

مزایای پاک کردن تاتو با دستگاه لیزر کیوسوییچ دیجیتال چیست ؟

اولین و مهمترین مزیت پاک کردن تتو با لیزر کیوسوییچ این است که کاملا رنگدانه های خالکوبی را از بین می برد. و پس از مدتی دیگر شاهد رنگ روی پوست نیستیم. و تاتویی که شما را اذیت می کرد کاملا از بین رفته است . حالا در هر ناحیه ای که می خواهد باشد. از صورت و گردن گرفته تا دست و پا یا در ناحیه هایی که پوست کم ضخامت است یا ضخامت زیادی دارد .

نکته حائز اهمیت دیگری که وجود دارد بدون عارضه بودن است که سبب می شود تا افراد با خیال راحت به کلینیک شما بیایند. و اقدام به پاک کردن خالکوبی خود یا دیگر خدمات با لیزر کیوسوییچ کنند. و مطمعن باشند که هیچ مشکل و عوارضی برای پوست و سلامتی آن ها به وجود نمی آید .

البته این نیاز به آموزش درست و حرفه ای دارد که شرکتی که شما از آن خریداری می کنید. باید تعهد یک آموزش کامل و دقیق به دو صورت تئوری و عملی بدهد. تا تمام موارد لیزر پاک کننده تاتو را بدانید تا دچار هیچگونه مشکلی نشوید .

همینطور باید توجه داشته باشید. که خدمات دیگری همچون رفع خال و کک مک و یا درمان رگ های واریسی را نیز می توان با این دستگاه انجام داد که این بسیار خوب و مناسب است .

 

آیا استفاده از لیزر دستگاه لیزر کیوسوییچ دیجیتال دردناک است ؟

خب طبیعی است وقتی اشعه لیزر وارد لایه های مختلف پوست در هر ناحیه ای می شود. و رنگدانه ها را می سوزاند احتمال درد گرفتن وجود دارد البته که این درد اصلا غیر قابل تحمل نیست. و اگر مراجعه کننده اندکی آستانه تحمل درد بالا داشته باشد می توانید بدون نیاز به بی حسی اینکار را انجام دهد .

اما می توانیم از کرم های بی حسی مانند زایلاپی نیز روی همه ی نواحی پوست استفاده کنیم. و به صورت مقطعی و محدود ناحیه تحت درمان را بی حس کنیم تا کاملا درد از بین رفتن رنگدانه ها از بین برود .

نکته اینجاست که اگر از پماد بی حسی برای از بین رفتن درد لیزر پاک کردن تاتو استفاده کنید هیچ مشکلی ندارد. و از کیفیت دستگاه و اثربخشی آن کم نمی کند پس با خیال راحت می توانید اینکار را بکنید تا علاوه بر ارائه خدمات با کیفیت و اثربخش , بدون درد بودن را داشته باشید .

 

درمان لک با کیوسوییچ  Q-Switch چگونه است ؟

لک و پیگمان همواره جز مسائلی است که زیبایی و همینطور سلامت افراد را تحت تاثیر قرار می دهد. و اکثرا به دنبال درمان آن ها هستند . راه های مختلفی نیز وجود دارد که شامل روش های تهاجمی و غیر تهاجمی نیز نیز می شود. اما جدیدترین متد برای درمان این لکه های پوستی استفاده از لیزر پیکوشور می باشد .

این دستگاه با فناوری ای که دارد با هربار شات زدن توسط هندپیس دستگاه می تواند. اشعه را به لایه هایی که لک و پیگمان در آن ها به وجود آمده است بفرستد. و از بین بردن سلول های مرده و ریکاوری سلول های زنده کمک به رفع لک کند .

به طور میانگین می توانید بین 2 تا 4 جلسه لک های صورت و غیره را از بین ببرید. البته تعداد جلسات نسبت به نوع و عمق لک متفاوت است.

 

دستگاه لیزر کیوسوییچ ND:YAG چیست ؟

نسبت به طول موجی که دستگاه اشعه پرتاب می کند. پسوند دستگاه متفاوت می شود. و زمانی که اشعه با طول موج ان دیاگ ساطع شود. از دستگاه برای پاک کردن تاتو می توانید پسوند ND:YAg را به آن بدهیم. البته نتیجه دهی آن ها نیز با یکدیگر متفاوت است. و باید دقت کنید تا چه دستگاهی خریداری می کنید .

انواع کیوسوییچ ها وجود دارند که باید تحقیق کامل را داشته باشید. تا بتوانید بهترین را خریداری کنید. تا کمکتان کنند در تجهیز کلینیک خود و خرید لیزر کیوسوییچ بهترین انتخاب را داشته باشید

حتما می دانید که ان دیاگ بلند ترین طول موج در فناوری لیزر در پزشکی می باشد .که تقریبا برابر با 1064 نانومتر است و کمترین جذب را در ملانین دارد. که سبب می شود تا انرژی آن به طور کامل در لایه زیرین باشد. و در نتیجه رنگدانه های پوستی را از بین می برد .

اما معروف ترین طول موج ها در کیوسوئیچ همی 1064 و همینطور 532 نانومتر است. که مکمل یکدیگر برای پاک کردن تاتو یا خالکوبی هستند .

دستگاه لیزر کیوسوییچ دیجیتال نیز هر دو سری مد نظر را دارد. تا بتوانید بهترین خدمات را در کلینیک یا مرکز زیبایی خود ارائه بدهید. و مطمعن باشید که در مدت زمانی کوتاه رنگدانه ها از بین می روند .

 

دستگاهی مناسب برای سال ها و کلینیک های زیبایی :

همه ی پزشکان و کلینیک داران محترم به دنبال تجهیزاتی هستند. که هم بتوانند خدمات مختلفی را ارائه بدهند.و عوارض کم و اینکه دستگاه متفاوتی باشد. و دیگر کلینیک ها نداشته باشند. تا بتوانند رقابت را از بین ببرند و خودشان طلایه دار خدماتی مانند پاک کردن خالکوبی باشند .

با این حال باید دقت کنید که برای این کار چه دستگاهی را تهیه می کنید . دستگاه لیزر کیوسوییچ می تواند بهترین گزینه و خرید برای این امر باشد . زیرا که ارائه چندین خدمات مخصوصا تاتو ریموور را می توانید. با این دستگاه نسبتا ارزان داشته باشید. و ورودی های مرکز زیبایی خود را تا چندین برابر بیشتر کنید .

بالا رفتن تنوع خدمات می تواند اعتبار شما را افزایش دهد. و در مقایسه با دیگر سالن ها شما را برند کند. که این به علت کیفیت بالای لیزر کیوسوییچ دیجیتال می باشد.

پاک کردن تاتو

هزینه هر جلسه لیزر کیوسوییچ چقدر است ؟

هزینه خدمات با این دستگاه متفاوت است و نسبت به دستگاهی که دارید می توانید درآمدزایی متفاوتی داشته باشید .

اگر برای پاک کردن تاتو می خواهید خدمات ارائه بدهید. نسبت به اندازه خالکوبی یا میزان رنگدانه های تاتو که در لایه های مختلف پوست هستند. میزان هزینه هر جلسه لیزر کیوسوییچ مختلف است .

اما نکته مهم اینجاست که اگر هر یک از خدمات مد نظر را ارائه بدهید می توانید درآمدزایی بسیار مناسبی داشته باشید.

 

مشخصات فنی کیوسوییچ دیجیتال کدامند ؟

 • تایپ لیزر : ان دیاگ 1064
 • طول موج : 1064 نانومتر و 532 نانومتر
 • صفحه ال سی دی : 7.4mm تاچ
 • انرژی پالس : 1600mJ
 • پاور دستگاه : 1000 وات
 • فروکانس : 6-1

 

پاک کردن چه نوع تاتویی سخت تر است ؟

این سوال کاملا به دو مورد بستگی دارد که آن موردها مدل کیوسوییچی است که استفاده می کنید. و دیگری تعداد جلساتی است که می خواهید روی ناحیه ی تحت درمان لیزر کنید .

هرچقدر این تاتو قدیمی تر باشد پاک کردن آن نیز سخت تر و هر چه جدیدتر باشد. می توان سریع تر و در طی جلسات کوتاه تری آن ها را حذف کرد .

رنگ خالکوبی نیز در این امر تاثیر گذار است. و اگر سیاه باشد رنگدانه ها سریع تر پاک می شوند. و هیمنطور تایپ رنگی خود پوست مراجعه کننده نیز در این امر موثر است .

 

 

بعد از درمان با لیزر پاک کننده تتو چه انتظاری باید داشته باشیم ؟

دستگاه لیزر کیوسوییچ نیز جزو فناوری های پزشکی می باشد. اما از آن جایی که لایه های شاخی هر لایه از پوست قابلیت ترمیم پذیری بالایی دارند. می توان نتیجه گرفت افرادی که با این دستگاه اقدام به پاک کردن تاتو و خالکوبی خود می کنند. می توانند دوباره رنگ پوست اصلی خود را داشته باشند .

درمان رگ های واریسی با لیزر چگونه است ؟

رگ های واریسی رگ های هستند که به طور معمول در زیر پوست نیستند اما معمولا این اتفاق روی دست یا پا می افتد.

درمان های مختلفی از جراحی یا حتی درمان های گیاهی وجود دارد. اما تقریبا 15 سال است که با استفاده از لیزر کیوسوییچ می توان رگ های واریسی را از بین برد. به طوری که انگار هیچوقت وجود نداشته اند . از مزایا درمان واریس با لیزر این است که دوره نقاهتی ندارد . و تقریبا می توان گفت که 100 درصد اثربخشی دارد و نتیجه می دهد .

لیزر اشعه های متمرکز نور هستند که گرمای آن زمانی که به پوست می رسد. باعث از بین رفتن رگ های واریسی می شود. و با قطع شدن منبع خونی این رگ های عنکبوتی شاهد از بین رفتن آن ها هستیم .

بعد از درمان نیز باید توجه داشته باشید .که بسیار سالم زندگی کنید. تا دیگر درگیر رگ های واریسی و عنکبوتی نشوید . تغذیه سالم و ورزش و نداشتن استرس نکاتی هستند. که حتما باید به آن ها توجه کنید .

 

نتیجه گیری :

دستگاه پاک کننده تاتو کیوسوییچ می تواند چندین خدمت را به کلینیک شما اضافه کند. که مهمترین آن ها حذف خالکوبی است .که بسیاری از افراد به دنبال این موضوع هستند .

دستگاه با ساطع کردن لیزر در دو طول موج مختلف به لایه درم نفوذ می کند. و رنگدانه های زیر پوست را کاملا از بین می برد.تا شاهد از بین رفتن خالکوبی باشیم .

علاوه بر این رفع لک و درمان رگ های واریسی و همیطور ملاسما نیز از خدمات پر طرفدار دستگاه لیزر کیوسوییچ دیجیتال هستند. که شما با سرمای گذاری نسبتا کم میتوانید همه ی آن ها را به مرکز زیبایی خود اضافه کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
مشاوره