دستگاه هایفو اولترا

زمانی که درباره زیبایی و سلامت پوست صحبت می کنیم یکی از درمان های بسیار موفقی که در کلینیک ها و مراکز زیبایی در ایران وجود دارد استفاده از هایفو یا امواج متمرکز اولتراسوند می باشد. امروز میخواهیم شما را با دستگاه هایفو اولترا در سایت med118 آشنا کنیم. پس با این محتوا همراه ما باشید.

دستگاه هایفو HIFU می تواند با تاثیری که می گذارد. خیلی سریع سلول های مرده پوست. را به صورت. کنترل. شده. تخریب کند. و باعث ساخت سلول های جدید و افزایش سطح کلاژن سازی در پوست می شود. که در نتیجه شاهد جوانسازی و زیبایی در پوست صورت مراجعه کننده هستیم.

اما تاثیر دیگری که دستگاه هایفو الترا روی پوست می گذارد. لیفت و کشیدگی پوست است. که این اتفاق با افزایش الاستیسیته پوست رقم می خورد و باعث لیفت آنی پوست صورت یا هر ناحیه ی دیگری از بدن می شود . بله همونجوری که گفتیم تاثیر لیفت پوست با هایفو به صورت آنی است و دقیقا بعد از درمان هایفوتراپی می توانیم شاهد درمان افتادگی پوست باشیم .

دستگاه هایفو اولترا

انواع دستگاه هایفو

هایفو توسط یک پیزوالکتریک. مقعر امواج التراسوند. یا فراصوت را در فاصله کانونی مشخص که 1.5 میلی متر 3.0 میلی متر و 4.5 میلی متر است پرتاب می کند تا در زیر پوست با ایجاد فایبروز هایی به صورت فرکشنال فرکشنال. باعث تخریب کنترل. شده. می شود.

این نقاط که اصطلاحا سوختگی. به وجود آورده اند. باعث ترغیب سیستم ایمنی بدن می شوند. تا پوست مجبور احساس کند. که مشکلی برای ناحیه تحت درمان. پیش آمده. است. و به مغز دستور دهد تا سطح کلاژن سازی را بالا ببرد تا شاهد جوانسازی و لیفتینگ پوست باشیم .

انواع دستگاه هایفو وجود دارد که هایفوتراپی را کاملا حرفه ای انجام می دهند و اثربخشی بسیار فوق العاده ای برای جوانسازی و درمان افتادگی پوست دارد و تقریبا کمتر کلینیک یا مطب زیبایی ای را پیدا می کنید که خدمات جوانسازی ارائه ندهند و از دستگاهی مثل هایفو استفاده نکنند .

استقبال افراد نیز از جوان شدن توسط متد امواج اولتراسوند یا همان هایفو بسیار خوب است و اکثر آدم های دوروبرمان به دنبال درمان افتادگی پوست خود توسط هایفو هستند البته که باید به این نکته توجه کرد که دستگاه هایفو الترا اگر درست استفاده شود هیچ گونه آسیبی نیز نمی رساند و عوارض آن تقریبا نزدیک به صفر است .

عمقی از پوست که می خواهید درمان را در آن داشته باشید توسط کارتریج تنظیم می شود . معمولا سه کارتریج 1.5 و 3 و 4.5 میلی متر برای درمان افتادگی و جوانسازی استفاده می شود که در لایه های مختلف پوست نفوذ دارد و همینطور از کارتریج های 8 و 13 میلی متر از بافت پوست رد می شود و وارد چربی می شود و باعث آب شدن چربی و در نتیجه لاغری را به دنبال دارد .

دستگاه هایفو الترا در مدل های مختلفی از دو بعدی یا تک لاین تا چهار بعدی یا 12 لاین وجود دارد که نسبت به بودجه ای که دارید می توانید یکی از آن ها را خریداری کنید . برای اینکه بیشتر درباره دستگاه های مختلف هایفو اطلاعات داشته باشید در ادامه همه ی هایفو های موجود در بازار را معرفی و با یکدیگر مقایسه می کنیم .

دستگاه هایفو الترا در ایران :

معمول ترین و روتین ترین دستگاه هایفویی که در ایران استفاده می شود. دستگاه هایفو الترا می باشد. که به صورت تک لاین شات می زند و البته کیفیت بسیار بسیار بالایی نیز دارد. و استاندارد های بالایی. نیز گرفته است. تا هیچگونه عوارضی را به دنبال نداشته باشد .

با گذشت چندین سال هنوز هم هایفو الترا محبوب است و در بسیاری از کلینیک ها مورد استفاده قرار می گیرد و خیلی از پزشکانی که می خواهند کلینیک خود را تجهیز کنند با دستگاه هایفو التراپی شروع می کنند .

پیزو الکتریک این دستگاه فقط در راستای عمود حرکت می کند و به صورت تک لاین شات می زند البته که پارامتر های مانند قدرت هر پوینت و فاصله بین پوینت ها را می توانید نسبت به ناحیه تحت درمان و آنچه که می خواهید تنظیم کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید .

همینطور فلش مموری ای به دستگاه متصل می شود تا اطلاعات مراجعه کنندگان شما را به طور کامل سیو و ذخیره کند . اطلاعاتی از قبیل مشخصات فردی. و همینطور درمان و تعداد شات هایی. که برای. مراجعه. کننده زده اید. را می توانید ذخیره کنید. تا بتوانید. درمان فوق العاده ای را ارائه دهید.

دستگاه هایفو 4 بعدی :

دستگاه هایفو چهار بعدی جدیدترین دستگاه از نسل الترا می باشد. که نسبت به هایفو .دو بعدی. حرفه ای تر شده. و نقاط ضعف. را پوشش داده. و همینطور نقات قوت را قوی تر کرده. تا اثربخشی بیشتری را با درمان هایفو را داشته باشیم.

این دستگاه. با مکانیزمی. پیچیده تر. می تواند. تا 12 لاین را کنار هم دیگر شات بزند تا دقت و سرعت هایفوتراپی افزایش پیدا کرده و در نتیجه شاهد افزایش عملکرد و همینطور کاهش خطای انسانی می باشیم .

دستگاه هایفو اولترا

دستگاه هایفو الترا 4 بعدی کارتریج های عریض دارد تا پیزو بتواند با چرخشی در حد 1 درجه حول محور عمودی خود تعداد پوینت های بیشتری را در کنار یکدیگر شات بزند .

بعنوان مثال شما یک محدوده ای را برای درمان افتادگی. و یا جوانسازی. قرار داده اید. در این شرایط با هایفو تک لاین مجبور هستید 12 بار هندپیس را جابجا کنید. تا بتوانید یک محدوده را کامل هایفو کنید.

اما با 4 بعدی این 12 لاین به صورت اتوماتیک در کنار یک دیگر شات می خورند که در این شرایط وقتی فاصله عرضی و طولی نقاط را تنظیم کنیم دقیقا به یک اندازه از یک دیگر شاهد پرتاب امواج متمرکز فراصوت هستیم که با دقت فوق العاده ای این اتفاق میفتد و کیفیت و اثربخشی دستگاه افزایش می یابد.

دستگاه هایفو اولترافورمر :

اولترافورمر را احتمالا به عنوان جدیدترین نسل دستگاه هایفو می شناسیم. که. در گرفتن. استاندارد های بین المللی فوق العاده عمل کرده. و توانسته. در بالا ترین سطح از ایمنی و کیفیت. قرار بگیرد .

علاوه بر این پیزوالکتریک کارتریج دستگاه هایفو اولترافورمر نیز پیشرفته تر است و دقیقا امواج را به عمق دلخواهی که می خواهیم می فرستد . علاوه بر این دقت بالایی برای تنظیم پارامتر های دستگاه وجود دارد که دقیقا آنچه را که اپراتور نسبت به پوست مراجعه کننده می خواهد را ارائه دهد .

از نظر ظاهری نیز دستگاه هایفو اولترافورمر طراحی بی نظیری دارد. و حس فوق العاده ای را به مراجعه کننده. ارائه می دهد. و همینطور جنس آن در ساخت بدنه این دستگاه جوری می باشد. که علاوه بر مقاوت بالا در مقابله با گرما و ضربه اما وزن بسیار کمی دارد. که به شما اجازه می دهد. با کمترین نیرو بتوانید دستگاه را هدایت کنید.

منو دستگاه نیز شامل یک صفحه است. که می توانید. با تنظیم کردن 3 پارامتر درمان خود. را برای. پوست های. افتاده. یا جوانسازی و کلاژن سازی آغاز کنید.

نکته قابل توجه برای هایفو اولترافورمر این است. که می توانید. آب داخل کارتریج را ببینید. تا اگر آب آن خالی. شده .باشد. با شارژ کردن آن دوباره مثل روز اول کیفیت هایفوتراپی را بالا ببرید.

دستگاه هایفو دابلو :

بعید است به دنبال خرید دستگاه هایفو الترا باشید و اسم دستگاه هایفو دابلو را نشنیده باشید . زیرا این دستگاه یکی از بهترین تجهیزات در زمینه پوست و زیبایی می باشد که اکثر کلینیک ها و پزشکان محترم خدمات جوانسازی و احیای سلامت پوست را توسط این دستگاه ارائه می دهند.

البته که ظاهر دستگاه هایفو دابلو خیلی جذاب نیست و این دستگاه نیز مانند هایفو اولترافورمر از نظر ایمنی در سطح بالایی وجود دارد و همه ی استاندارد های لازم اروپایی و آمریکایی را دریافت کرده است و احتمالا دلیل اندکی اختلاف قیمت این دستگاه با دیگر دستگاه ها همین موضوع است .

نکته حائز اهمیت این است که این دستگاه نیز دو بعدی است و به صورت تک لاین شات می زدند که در مقایسه با هایفو اولترا 4 بعدی ضعیف تر است و سرعت و دقت کمتری دارد .

این دستگه نیز منو یوزر فرندلی و نسبتا راحتی دارد که سبب می شود تا ضریب اشتباه انسانی کمتر شود و اپراتور خیلی ساده و سریع با تنظیم دو یا سه پارامتر به نتیجه ایده آل برسد .

دستگاه هایفو اولترا

مقایسه انواع دستگاه هایفو الترا :

خب در بالا به تفضیل درباره همه ی دستگاه های هایفو که در بازار تجهیزات پزشکی ایران پرداختیم

اما در مقایسه هایفو ها دو تا نکته بسیار مهم است و این دو نکته می تواند لقب بهترین دستگاه هایفو را به یک دستگاه بدهد و باعث شود تا شما برای تجهیز کلینک خود این دستگاه را خریداری کنید .

اولین نکته تعداد لاین هایی می باشد. که کارتریج دستگاه هایفو شات می زند. که در همه ی دستگاه این عدد یک لاین است. و فقط در هایفو 4 بعدی شاهد. 12 لاین. شات هستید.

که همین نکته دو پارامتر را در هایفوتراپی افزایش می دهد. اولی سرعت اپراتوری و هایفو کردن است که شما می توانید. با 4 بعدی در نیم ساعت کل صورت را هایفو کنید.

دومین نکته سطح ایمنی دستگاه است. که دارای ایمنی بالایی باشد.

نکات مهم در خرید دستگاه هایفو اولترا  :

تجهیزات پزشکی مخصوصا در لاین زیبایی به این علت که تقریبا هر روز از آن ها استفاده می شود گارانتی آنها بسیار مهم است.

علاوه بر این که اگر دستگاه گارانتی داشته باشد خیال شما از کیفیت دستگاه راحت است اگر مشکلی نیز برای دستگاه پیش بیاید خیلی سریع با یک زنگ می توانید دستگاه را تعمیر کنید.

و دیگر نکته حائز اهمیت در خرید دستگاه هایفو الترا آموزش تخصصی روی مدل است که شما زا شرکت فروشنده باید این آموزش را هم به صورت ویدیویی و هم به صورت عملی بخواهید.

در این شرایط اپراتوری بهتر و قوی تر را شاهد خواهیم بود که لبخند رضایت را نیز روی مراجعه کننده شما می نشاند .

بهترین دستگاه هایفو اولترا کدام است ؟

نمی توان به طور قطع گفت که کدام یک از دستگاه های هایفو اولترا بهترین دستگاه است چراکه هر کدام امکاناتی دارند.

و شما باید نسبت به اینکه تازه دارید کلینیک یا مرکز زیبایی تاسیس می کنید یا چند وقتی هست که کلینیک دارید تصمیم بگیرید و اینکه میزان ورودی کلینیکتان چقدر است می تواند روی تصمیم شما تاثیر گذار باشد .

اما اگر به دنبال سرعت بالای اپراتوری هستید و ورودی مرکز شما بالا است این دستگاه مناسب است.

اگر به دنبال کیفیت بالا و ایمنی بالا هستید هایفو دابلو می تواند گزینه خوبی برای شما باشد .

و اگر به دنبال زیبایی دستگاه هستید نیز هایفو اولترافورمر می تواند کلینیک شما را شیک تر از قبل کند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
مشاوره