معرفی دستگاه CO2 فرکشنال

در حال حاضر، بسیاری از درمان های موثر برای مراقبت از پوست وجود دارد. که علائم پیری را کاهش داده و وضعیت پوست را بهبود می بخشد. این درمان‌ها از استفاده از کرم‌های موضعی ساده تا روش‌های واقعی که می‌توان برای بهبود وضعیت پوست انجام داد، متغیر است. درمان‌های لیزری، به‌ویژه، گزینه‌های بسیار محبوبی برای مراقبت از پوست هستند و فناوری مورد استفاده در درمان‌ها همچنان در حال تکامل است و پیچیده‌تر و مؤثرتر می‌شود.وقتی صحبت از مراقبت از پوست می شود، هدف همیشه حفظ پوستی بدون لک، درخشان و جوان است. این امر به ویژه در مورد پوست صورت ما با افزایش سن صادق است. به هر حال، چهره ما اولین چیزی است که دیگران ممکن است در مورد ما متوجه شوند، بنابراین پوست نقش مهمی در احساس ما در مورد تعاملات اجتماعی خود با دیگران دارد.

لیزر CO2 فراکشنال

درمان های لیزری

درمان های لیزری، اگرچه تهاجمی تر از بسیاری از گزینه های مراقبت از پوست موضعی هستند، به طور فزاینده ای محبوب هستند. فناوری لیزر می تواند تعدادی از بیماری های پوستی را درمان کند. یکی از جدیدترین گزینه‌ها لیزر CO2 فرکشنال از پیشرفته‌ترین فناوری لیزر درمانی احیای پوست استفاده می‌کند و نشان داده شده است که نتایج شگفت‌انگیز ضد پیری را برای بیماران مراقبت از پوست ایجاد می‌کند. در واقع، مطالعات ثابت می کند که درمان CO2 نه تنها اثرات پیری را بر روی پوست کاهش می دهد، بلکه علائم موجود پیری را نیز معکوس می کند. ابتلا به آکنه اغلب در روزهای بزرگ زندگی شما سر راهتان قرار می گیرد چه مورد انتظارترین مصاحبه شغلی شما یا اولین قرار ملاقات با کسی که دوست دارید. آکنه علاوه بر اینکه باعث ایجاد احساس ناامنی در شما می‌شود، می‌تواند به شما صدمه بزند و در بدترین موارد، علائم و قرمزی سرسخت به جا بگذارد.خوشبختانه، مجبور نیستید با اسکارهای ناخوشایند زندگی کنید. امروزه درمان هایی وجود دارد که می تواند آنها را از بین ببرد و صورت شما را بدون جوش و بی عیب و نقص نگه دارد.

دستگاه لیزر CO2

رفع مشکلات پوستی

آیا می خواهید در مورد اینکه چگونه می تواند مشکلات پوستی شما را حل کند بیشتر بدانید؟ برای شروع، در اینجا همه چیزهایی که باید در مورد لیزر CO2 فراکشنال بدانید. از این روش گرفته تا مزایا و حتی درمان پس از مراقبت ارائه شده است.لیزر CO2 فرکشنال نوعی درمان پوستی است. که توسط متخصصین پوست یا پزشکان برای کاهش ظاهر اسکارهای آکنه، چین و چروک های عمیق و سایر ناهنجاری های پوستی استفاده می شود. این یک روش غیر تهاجمی است. که از لیزر مخصوصاً از دی اکسید کربن برای برداشتن لایه های خارجی پوست آسیب دیده استفاده می کند.لیزر CO2 فرکشنال برای افرادی که دوست دارند. ظاهر اسکار آکنه، خطوط ریز، رنگدانه ها و سایر بیماری های پوستی ذکر شده. در بالا را به حداقل برسانند، ایده آل است. اما نکته ای که وجود دارد این می باشد. که متأسفانه لیزر CO2 فرکشنال برای همه مناسب نیست.

 

دستگاه لیزر CO2 فرکشنال چگونه باعث جوانسازی صورت و واژن می شود ؟

CO2 فرکشنال با هدف قرار دادن نواحی مسن و آسیب دیده. با پرتوهای لیزر یا ستون هایی که به لایه های عمیق پوست نفوذ می کند. پوست را جوان می کند. این عمل باعث تحریک تولید کلاژن در بدن و رشد سلول های جدید و سالم پوست می شود. فرکشنال تنها پوست آسیب دیده را هدف قرار می دهد. بدون اینکه بر بافت های اطراف تأثیر بگذارد. تا روند بهبودی پوست را بهبود بخشد. و از دوره های بهبودی طولانی جلوگیری کند. با استفاده از لیزر CO2 می توان جوانسازی و روشن سازی واژن را نیز انجام داد .این دستگاه دارای پرورپ های جوانسازی واژن می باشد. که با استفاده از گاز CO2 ، افتادگی و پیری واژن را برطرف می کند. همچنین برای تنگ سازی دهانه واژن مورد استفاده قرار می گیرد.

مزایای دستگاه لیزر CO2

 

عوارض لیزر CO2 فرکشنال چیست ؟

از آنجایی که درمان CO2 فرکشنال کل لایه بالایی پوست را هدف قرار می دهد. این درمان بیشتر احتمال دارد. عوارض جانبی از جمله جای زخم و لکه های سفید شده پوست ایجاد کند. علاوه بر این، این درمان جوان‌سازی پوست ممکن است قرمزی یا ظاهر رگ‌های خونی قرمز را کاهش بدهد، و چین و چروک‌های عمیق را بهبود میبخشد، و چروک‌های اطراف دهان را که با هیچ روشی برطرف نمی شوند با استفاده از این روش تا حدودی رفع می شوند. دوره نقاهت پس از درمان فرکشنال CO2 معمولا بین چهار هفته تا چهار ماه طول می کشد.درمان با روش لیزر CO2 فرکشنال دردناک نیست و عوارض طولانی مدت به جا نمی گذارد اما اما برخی از بیماران احساس می‌کنند که در طول عمل احساس گرما می‌کنند. برخی از بیماران نیز تا سه ساعت پس از آن احساس سوختگی خفیف در نواحی تحت درمان می کنند.

 

 

قیمت دستگاه لیزر CO2 فرکشنال چقدر می باشد ؟

لیزر CO2 فرکشنال یکی از بهترین و تخصصی ترین دستگاه ها در حوزه زیبایی و پزشکی می باشد که علاوه بر خدمات زیبایی و جوانسازی خدمات درمانی نیز انجام می دهد اما سوالی که مطرح می شود. قیمت دستگاه لیزر CO2 فرکشنال است که این دستگاه در چه رنج قیمتی قرار دارد می توان گفت جز دستگاه های گران قیمت می باشد زیرا بهترین نیز است که می تواند تمامی مشکلات و نیازهای پوست را تنها در یک جلسه انجام دهد حتی خدمات خاصی را نیز برای خانم ها ارائه می دهد که ( تنگ سازی و جوان سازی واژن است). برای خرید دستگاه CO2 فرکشنال قیمت های مختلفی وجود دارد که با توجه به سرمایه خود می توانید تهیه کنید اما با خرید این دستگاه پس از گذشت مدت کمی تمامی سرمایه شما باز خواهد گشت زیرا درآمد زایی خوبی را می توانید با این دستگاه داشته باشید.

 

کاربرد های لیزر CO2 فرکشنال چیست ؟

لک های تیره روی پوست که هایپرپیگمنتیشن نام دارند با استفاده از این روش رفع می شوند.

برطرف کننده چین و چروک های سطحی و عمیق.

درمان جوش ، آکنه و جای زخم و سوختگی.

افتادگی و شل شدن پوست را برطرف می کند و سبب لیفت می شود.

تایتنیگ و وایتنیگ واژن.

رفع منافذ باز و جای جوش هایی که از دوران بلوغ به جا مانده است.

باعث تحریک کلاژن می شود و به این ترتیب سلولهای جدید و سالم رشد می کنند که سبب جوانسازی می شود.

دستگاه لیزر CO2

 

لیزر CO2 برای چه مواردی استفاده می شود؟

برای جوان سازی پوست در سطح جهانی استفاده می شود. مشکلات رنگ را اصلاح می کند، خطوط ریز را از بین می برد و پوست را سفت می کند و به کل صورت ظاهری جوان تر و با طراوت می بخشد. اگرچه بیشتر برای درمان صورت استفاده می شود، اما لیزر CO2 می تواند برای بهبود پوست گردن، سینه، بازوها و دست ها استفاده شود. همچنین اغلب با روش های جراحی لیفتینگ ترکیب می شود. اگر لیفت صورت یا لیفت گردن به تنهایی انجام شود. اغلب با ظاهر لیفت شدهجدیدتر مطابقت ندارد. و باعث می شود که “تمام” به نظر برسد. با جوانسازی پوست همزمان با جراحی، نتیجه نهایی بسیار طبیعی تر است.

 

جوانسازی واژن با لیزر فرکشنال CO2 چیست؟

لیزر CO2 فرکشنال جدیدترین و قدرتمندترین لیزر جوان کننده واژن است. که بازسازی لایه اپیتلیوم مخاطی واژن را تقویت می کند. تا به دیواره های واژن اجازه می دهد. ساختار طبیعی قوی تر را بازسازی کنند. حجم از دست رفته را بازیابی کنند. رطوبت طبیعی و روانکاری و خاصیت ارتجاعی را افزایش دهند. نه مانند یک روش تهاجمی جراحی، جوانسازی واژن با لیزر CO2 فراکشنال یک درمان ایمن و موثر، بدون هیچ گونه توقفی را به شما ارائه می دهد.

 

چه کسانی باید به جوانسازی واژن فکر کنند؟

پس از تولد کودک یا یائسگی، واژن شما ممکن است.خاصیت ارتجاعی خود را از دست داده باشدیا ممکن است  دیواره ها نازک شده و به طور قابل توجهی کاهش یافته . و روان کننده طبیعی تولید کنند. بسیاری از زنان در هنگام زایمان دارای بافت اسکار ناشی از پارگی پرینه یا اپیزیوتومی هستند، عدم رضایت جنسی از شل شدن و شلی واژن، درجات بی اختیاری ادرار، ضعف عضلات ناشی از آتروفی واژن و ایجاد تغییراتی در ساختار و عملکرد واژن اگر از این علائم رنج می برید، جوانسازی واژن با لیزر فرکشنال CO2 اولین انتخاب شما برای رفع مشکل است. این درمان همچنین برای لابیای خارجی مفید است و ممکن است اندازه را کاهش دهد تا زیبایی ظاهری دلپذیرتری داشته باشد، رنگ ناحیه را روشن کند و بافت و رنگ پوست را بهبود بخشد.

 

تفاوت لیزر CO2 با لیزر CO2 فرکشنال در چیست ؟

سوالی که ذهن بسیاری از افراد را درگیر کرده است تفاوت این دو متد با یکدیگر می باشد .زمانی که لغت فرکشنال به گوشمان می خورد منتظر یک تکنولوژی خاص هستیم. و انتظار دیگری از درمان پیدا می کنیم. فرکشنال به معنای نقطه نقطه می باشد. و در این روش انرژی یا لیزر در نقطه هایی با فاصله عرضی و طولی مشخص می شود . دستگاه لیزر CO2 فرکشنال دارای طول موج های مشخصی می باشد. که لیزر را به صورت نقطه ای روی سطح پوست به جا می گذارد . در این روش فاصله بین نقطه ها بسیار مهم می باشد . زیرا برطرف کننده تمامی نیاز های پوست است. و علاوه بر زیبایی و جوانسازی بسیاری از مشکلات را نیز برطرف می کند. و در حوزه پزشکی نیز کاربرد بسزایی دارد. با خرید دستگاه لیزر CO2 فرکشنال که به نسبت گران می باشد. می توانید برگشت سرمایه و سود دهی فوق العاده ای داشته باشید. جهت مشاوره میتوانید با کارشناسان MED118 در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
مشاوره